Пічкур Леонід Дмитрович

 

(нар. 4.08.1959р.)Пічкур Леонід Дмитрович

Завідувач відділення відновної нейрохірургії, доктор медичних наук, лікар-нейрохірург вищої категорії.

З відзнакою закінчив Гайсинське медичне училище (1978) і Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця (1987). З 1987р. працює в Київському НДІ нейрохірургії: клінічний ординатор (1987–1989), ординатор (1989). З 2011 року завідувач відділення відновної нейрохірургії, лікар-нейрохірург вищої категорії.

Основні напрямки наукової діяльності: нейротрансплантація, дитячий церебральний параліч, епілепсія, спастичність, травма периферичної нервової системи. Автор 120 наукових робіт, 14 винаходів, співавтор 1 монографії.

Пічкур Леонід ДмитровичОсновні роботи: «Досвід створення та використання бази даних хворих на дитячий церебральних параліч» (1999), «Динаміка показників клітинного імунітету у нейроаутоімунних реакцій у хворих зі спастичними формами ДЦП на етапах відновного лікування з використанням ембріональної нервової тканини» (2000), «Вплив нейротрансплантації на рефлекторну активність м’язів і пасивні рухи у хворих зі спастичними формами дитячого церебрального паралічу» (2000), «Биоэтические проблемы нейротрансплантаци» (2003), «Особливості змін в імунній системі організму при трансплантації ембріональної нервової тканини» (2004), «Нейрогенная дифференцировка стволовых клеток» (2005), «Спосіб лікування органічних уражень центральної нервової системи з використанням галогенних ембріональних нейроклітин. Деклараційний патент на корисну модель» (2007). «Гетеротопия головного мозга : диагностический и генетический аспекты» (2008), «РезультатиПічкур Леонід Дмитрович на огляді пацієнтів селективної фасцикулотомії м’зово–шкірного нерва при лікуванні спастичності верхніх кінцівок у хворих на дитячий церебральний параліч», «Влияние трансплантации эмбриональной нервной ткани на течение эпилептического синдрома у больных детским церебральным параличом» (2009), «Хірургічна тактика при лікуванні спастичності верхніх кінцівок у хворих на дитячий церебральний параліч» (2009), «Результати селективної фасцикулотомії ліктьового і серединного нервів верхніх кінцівок у хворих зі спастичними формами дитячого церебрального паралічу» (2009), «Мікрохірургічна дрезотомія в лікуванні спастичності нижніх кінцівок хворих на дитячий церебральний параліч» (2009).

 Телефон: