Ямінський Юрій Ярославович

 

(нар. 29.10.1965р.)Ямінський Юрій Ярославович

Доктор медичних наук (2003), ординатор відділення відновної нейрохірургії Інституту нейрохірургії ім.акад. А.П.Ромоданова АМН України (з 2003).

Закінчив з відзнакою лікувальний факультет Івано-Франківського державного медичного інституту в 1988 році. В 1989р. закінчив навчання в  інтернатурі  на  базі  Житомирської  обласної лікарні і протягом 6 років працював хірургом в Попільнянській і Стрийській ЦРЛ. З 1995р. після проходження  курсів  спеціалізації  на  кафедрі нейрохірургії КМАПО працював нейрохірургом Стрийської районної лікарні. З 1999 по 2001 роки навчався в клінічній ординатурі на кафедрі нейрохірургії Національного медичного університету. З 2001 по 2003 навчався в аспірантурі Інституту нейрохірургії. З 2003р. працює лікарем-нейрохірургом відділення відновної нейрохірургії, лікар вищої атестаційної категорії.

Основні напрямки наукової діяльності: травма та захворювання спинного мозку хребта та периферичної нервової системи, больові синдроми. Автор 14 наукових робіт, 2 рацпропозицій.

Ямінський Юрій ЯрославовичОсновні роботи: «Вивчення впливу трансплантації ембріональної нервової тканини на регенераторні процеси в спинному мозку після його травматичного ушкодження» (1999), «Вивчення впливу епідуральної електростимуляції на відновлення функцій спинного мозку після його травматичного ушкодження» (2003), «Лікування спастичності та больових синдромів методом хронічної епідуральної електростимуляції» (2004). «Мікрохірургічна дрезотомія в лікуванні спастичності нижніх кінцівок хворих на дитячий церебральний параліч» (2009), «Застосування методу епідуральної електростимуляції у відновному хірургічному лікуванні хворих з наслідками травматичного ушкодження шийних сегментів спинного мозку» (2011), «Результати хірургічного лікування спастичності та невропатичного больового синдрому у хворих з наслідками травматичного ушкодження шийних сегментів спинного мозку» (2011).

 Телефон: